• 0
 • 0
 • Kto hľadá, nájde
Vernostný klub

Prihlásiť sa do eshopu
 • Váš nákupný košík je prázdny!

Najčastejšie otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

 • Ako si mám zadať objednávku?

Postup je veľmi jednoduchý. Pri produkte, ktorý sa vám páči, si zvoľte dostupnú veľkosť a počet kusov. Následne prejdite do pokladne, vyplňte svoje osobné údaje a adresu doručenia. Aby ste objednávku mohli odoslať, zaškrtnite políčko, že ste si prečítali Všeobecné obchodné podmienky a súhlasíte s nimi.


 • Kedy mi balík príde?

V súčasnosti doručujeme balíky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DHL Parcel Slovensko. Zasielame ich v priebehu 4 až 6 pracovných dní. Víkendové objednávky spracujeme v pondelok. 


 • Ako sa ku mne balík dostane?

Pri odoslaní balíka vám pošleme informačný email o tom že váš tovar je na ceste. V doručovací deň vás bude prostredníctvom e-mailu a SMS správy kontaktovať kuriérska spoločnosť.


 • Ako za balík zaplatím?

V súčasnosti máme k dispozícii dva druhy platobného systému. Platba cez internet a platba na dobierku. Pri platbe priamo na náš účet vám bude tovar odoslaný hneď ako sa reálne platba pripočíta na náš účet. Pri platbe na dobierku reálne zaplatíte tovar kuriérovi až pri jeho prevzatí. K cene tovaru v prvom aj druhom prípade sa pripočítava aj cena poštovného, podľa výšky objednávky.


 • Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Zatiaľ túto službu neponúkame, do budúcnosti však plánujeme zaviesť aj osobný odber.


 • Môžem si zmeniť dátum a čas doručenia balíka?

Samozrejme. Ak vám nevyhovuje stanovený dátum a čas doručenia vášho balíka, môžete si ho zmeniť online na stránke:  www.dhlparcel.sk alebo na zákazníckej linke DHL: 18 811. Po zmene doručenia vám bude opätovne zaslaný e-mail a SMS správa.


 • A ako je to s cenou dopravy?

Doprava zdarma na všetky objednávky nad 100€! Ak presiahne hodnota vašej objednávky 100€, automaticky vám nebudeme účtovať dopravu. Ak vaša objednávka nepresiahne hodnotu 100€, bude vám účtovaný poplatok 3,50€ za dopravu.


 • Tovar chcem vrátiť/reklamovať, ako mám postupovať?

Veci, ktoré vraciate, musia byť v pôvodnom stave, nenosené, v originálnom obale so všetkými etiketami od výrobcu. V balíku, v ktorom ste tovar obdržali, nájdete vratkový formulár s údajmi, ktoré je potrebné vyplniť. Všetky informácie nájdete na faktúre. Na tomto formulári vyplňte číslo účtu v tvare IBAN, na ktoré vám máme vrátiť peniaze. Formulár podpíšte a vložte do krabice. Pribaľte aj originálnu faktúru, alebo jej kópiu. V prípade reklamácie postupujte rovnako. Kuriéra vám objednáme my a za distribučné náklady neplatíte nič.

Aby sme reklamáciu zaevidovali, je potrebné:
Zaregistrovať sa, alebo sa prihlásiť na našom e-shope.
Po registrácii/prihlásení si v sekcii Prehľad objednávok kliknite na tú objednávku, ktorú chcete vrátiť/reklamovať.
Kliknite na oko pre zobrazenie detailu objednávky a následne na šípku. Vyplňte žiadosť o vrátenie tovaru/reklamáciu vrátane dôvodu, prečo tovar vraciate/reklamujete. Odošlite ju a my ju u seba zaevidujeme. 


 • Kedy a ako mi budú vrátené peniaze?

Akonáhle dorazí vrátený tovar späť k nám, vrátime vám peniaze na účet do 14 kalendárnych dní. Vrátená čiastka zahŕňa cenu produktu a pôvodné náklady na doručenie tovaru k vám v prípade, ak ste mali objednávku pod 100€ a cenu za dopravu ste si hradili vy. Peniaze vám vrátime na ten účet, ktorý uvediete vo forme IBAN na vratkovom formulári.


 • Budem musieť zaplatiť za dopravu pri vrátení/reklamácii tovaru?

Našich zákazníkov si veľmi vážime a snažíme sa dosiahnuť 100% zákaznícky servis. Preto za dopravu pri vrátení/reklamovaní tovaru neplatíte. Expedičné poplatky hradíme v plnej výške my.