• 0
  • 0
  • Kto hľadá, nájde
Vernostný klub

Prihlásiť sa do eshopu
  • Váš nákupný košík je prázdny!

Informácie o spoločnosti

DENIM Retail s.r.o.

Spoločnosť DENIM Retail s.r.o. patrí medzi jednu z najprestížnejších firiem v rámci obchodu s fashion módou. Sídlo spoločnosti sa nachádza na Slovensku, konkrétne v Bratislave. Počet zamestnancov sa každý rok zvyšuje. Aktuálne má viac ako 70 spokojných zamestnancov. Denim Retail, s.r.o. sa zameriava na predaj módy v oblasti offlinu a onlinu. Portfólio značiek sa stále rozrastá. Aktuálne pre svojich zákazníkov prináša módne kolekcie značiek Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star Raw a Diesel. Predaj značiek sa sústredí na slovenský a český trh, kde máme spolu 16 kamenných predajní.

Kamenné predajne sú základom pre offline. Na Slovensku máme 12 predajní, z toho 5 multibrandových, 6 monobrandových a jednu outletovú predajňu. Základom pre multibrandové predajne sú značky Hilfiger Denim a G-Star Raw. Pričom špeciálnou novinkou je aj značka Diesel, ktorá sa aktuálne nachádza v dvoch predajniach a to v Banskej Bystrici a v Bratislave. Monobrandové predajne sú pod záštitou významnej značky Tommy Hilfiger. Novo otvorená outletová predajňa zastrešuje portfólio väčšiny našich značiek a je možné v nej nájsť kolekcie z minulých sezón za nižšie ceny.

V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na ONLINE trh. Náš internetový obchod stavia do centra diania slovenského zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru z uvedených značiek. Veľkou pridanou hodnotou pre e-shopových zákazníkov je dostupnosť celkového množstva tovaru na jednom mieste. Taktiež výhody a benefity v rámci online kampaní sú neoddeliteľnou súčasťou e-shopu. Snažíme sa dosiahnuť čo najlepší klientský servis, v podobe rýchleho a jednoduchého doručenia. Sme otvorený akejkoľvek komunikácii s našimi zákazníkmi. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.


Naše kamenné predajne

Slovenský trh:

BRATISLAVA:

Aupark Bratislava: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star Raw

Polus Bratislava: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star Raw a Diesel


NITRA: Galéria Mlyny Nitra: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star Raw


BANSKÁ BYSTRICA:Európa SC Banská Bystrica: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star Raw a Diesel


ŽILINA:Aupark Žilina: Tommy Hilfiger


KOŠICE:

Aupark Košice: Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim, G-Star RawČeský trh: 

BRNO:

Vaňkovka Brno: Tommy Hilfiger

Olympia Brno: Tommy Hilfiger

Pestrosť tovaru

Tovarová skladba v predajniach je starostlivo vyberaná tak, aby spĺňala všetky požiadavky  aj náročného slovenského a českého zákazníka. Na základe štatistických údajov v spojitosti s prihliadaním na módne trendy u nás zákazník nájde stále niečo nové. Našou prioritou je prinášať na trh všetky dostupné novinky, v rámci kolekcií našich značiek. Najväčšiu časť tovaru tvorí pánska a dámska móda. Významné miesto u nás majú aj doplnky ako kabelky, topánky, šperky, hodinky atď. S našou ponukou si rýchlo a jednoducho vyskladáte outfit podliehajúci najnovším módnym trendom.

Zákaznícky servis

Spokojnosť našich zákazníkov je pre našu spoločnosť cieľom číslo jedna. Vysoko vyškolení Sales Assistanti sú na každej predajni pre zákazníka plne k dispozícii. Ochota a profesionálne poradenstvo je jedným z atribútov, prečo sa k nám zákazníci stále vracajú. Budeme veľmi radi pokiaľ navštívite naše kamenné predajne a e-shop DENIM.SK, kde nájdete produkty a služby ušité priamo na mieru.