• Prihlásiť sa
  • Pomoc pri nákupe
Nakupujem prvý krát

Pred prvým nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Registráciou získaš možnosť rýchleho nákupu, budeš môcť spravovať svoje dodacie adresy a sledovať objednávky.

Prihlásiť sa
  • 0
  • vyhľadávanie zavrieť
  • Váš nákupný košík je prázdny!

Novoročné predsavzatia sú radosť Novoročné predsavzatia sú radosť
12/01/2018

Novoročné predsavzatia sú radosť

Začiatok nového roka prirodzene znamená čas bilancovania a hodnotenia toho, čo sa (ne)podarilo.

Ruku na srdce, koľkokrát zlyhali vaše predsavzatia? Nie je žiadnou novinkou, že väčšina ľudí sa so svojimi odvážnymi plánmi spočiatku chváli, no iba malé percento z nich je naozaj schopných ich aj dodržať.

Nestratiť motiváciu nie je vôbec jednoduché. Odborníci začiatočníkom jednoznačne odporúčajú stanovenie si čo možno najjednoduchšieho a najmä časovo nenáročného cieľa, za ktorý by sa na jeho úspešnom konci mali patrične odmeniť. Takisto funguje, ak si už v začiatkoch stanovíte, čo si v prípade úspechu darujete .

Ponúkame zoznam inšpirácií na novoročné predsavzatia, ktoré bude radosť plniť. V našom e-shope nájdete všetko potrebné k naplneniu svojho novoročného “challenge”. Držíme palce!

Eshop denim.sk používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie