• Prihlásiť sa
  • Pomoc pri nákupe
Nakupujem prvý krát

Pred prvým nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Registráciou získaš možnosť rýchleho nákupu, budeš môcť spravovať svoje dodacie adresy a sledovať objednávky.

Prihlásiť sa
  • 0
  • vyhľadávanie zavrieť
  • Váš nákupný košík je prázdny!

12/01/2018

Novoročné predsavzatia sú radosť

Začiatok nového roka prirodzene znamená čas bilancovania a hodnotenia toho, čo sa (ne)podarilo.

Novoročné predsavzatia sú radosť Novoročné predsavzatia sú radosť

Ruku na srdce, koľkokrát zlyhali vaše predsavzatia? Nie je žiadnou novinkou, že väčšina ľudí sa so svojimi odvážnymi plánmi spočiatku chváli, no iba malé percento z nich je naozaj schopných ich aj dodržať.

Nestratiť motiváciu nie je vôbec jednoduché. Odborníci začiatočníkom jednoznačne odporúčajú stanovenie si čo možno najjednoduchšieho a najmä časovo nenáročného cieľa, za ktorý by sa na jeho úspešnom konci mali patrične odmeniť. Takisto funguje, ak si už v začiatkoch stanovíte, čo si v prípade úspechu darujete .

Ponúkame zoznam inšpirácií na novoročné predsavzatia, ktoré bude radosť plniť. V našom e-shope nájdete všetko potrebné k naplneniu svojho novoročného “challenge”. Držíme palce!

Eshop denim.sk používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie