• Prihlásiť sa
  • Pomoc pri nákupe
Nakupujem prvý krát

Pred prvým nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Registráciou získaš možnosť rýchleho nákupu, budeš môcť spravovať svoje dodacie adresy a sledovať objednávky.

Prihlásiť sa
  • 0
  • vyhľadávanie zavrieť
  • Váš nákupný košík je prázdny!

29/11/2017

Na svete je nová dynamická kampaň: Tommy Hilfiger X The Chainsmokers

Pop symboly novej generácie -  DJs z The Chainsmokers, sa stali oficiálnymi ambasádormi jesennej kolekcie pre pánov.

Na svete je nová dynamická kampaň: Tommy Hilfiger X The Chainsmokers Na svete je nová dynamická kampaň: Tommy Hilfiger X The Chainsmokers
Aktuálna kampaň Tommy Hilfiger reprezentuje rozmanitosť štýlov a ich nevyčerpateľné kombinácie. Za dokonalo namixované produktové línie v jednu unikátnu kolekciu, ručia samotní The Chainsmokers - TOP ikony súčasnej modernej pop kultúry a víťazi Grammy Award.

Kampaň uviedli dynamickým videom, ktoré by sme mohli pokojne označiť ako euforická bomba. Jeden z dôvodov, prečo sa značka rozhodla práve pre Andrewa Taggarta a Alexa Palla, je ich úžasná schopnosť mixovať a spájať hudobné štýly indie pop, dance a hip-hop - presne tak, ako Tommy Hilfiger svoje jednotlivé produkty v jeden harmonický celok. (Či už sa chystáte na oficiálny pracovný večierok alebo na rande, s kúskami tejto kolekcie nemôžete urobiť chybu.)


„Pánske odevy sú aj naďalej našou kľúčovou prioritou. Zároveň sa usilujeme pre mužov tejto generácie prinášať nové štýly a možné módne spojenia vo všetkých regiónoch sveta,“ hovorí Daniel Grieder, generálny riaditeľ spoločnosti Tommy Hilfiger. „Alex a Drew sú perfektnou definíciou dnešného „Tommy Guy“. Ich talent, optimizmus a jedinečné vyžarovanie ich radí do kategórie najžiadanejších DJ-ov v súčasnom hudobnom svete, z čoho máme obrovskú radosť." Iba dodáme, že oficiálne kampaňové video sprevádzané vlastnými skladbami The Chainsmokers, si za uplynulých pár týždňov pozreli takmer 4 milióny ľudí!

Pánsku kampaň nájdete na Denim.sk - TU.

Kampaň Tommy Hilfiger cielená na mužov prebieha spolu s promom dámskej kolekcie, ktorú reprezentuje verná ambasádorka značky a supermodelka Gigi Hadid.