• Prihlásiť sa
  • Pomoc pri nákupe
Nakupujem prvý krát

Pred prvým nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Registráciou získaš možnosť rýchleho nákupu, budeš môcť spravovať svoje dodacie adresy a sledovať objednávky.

Prihlásiť sa
  • 0
  • vyhľadávanie zavrieť
  • Váš nákupný košík je prázdny!

29/01/2018

DIESEL nám previedol svoj hlavný stan: Takéto priestory si užívajú zamestnanci svetovej fashion značky

Značka DIESEL tesne pred Vianocami otvorila brány svojej veľkolepej centrály, aby predstavila novú kolekciu FW 2018-2019 We Are On Fire.  Máte sa na čo tešiť!

DIESEL nám previedol svoj hlavný stan: Takéto priestory si užívajú zamestnanci svetovej fashion značky DIESEL nám previedol svoj hlavný stan: Takéto priestory si užívajú zamestnanci svetovej fashion značky

DIESEL, talianska módna značka, ktorá exportovala svoju denimovú filozofiu na všetky kontinenty, sústredila všetky dôležité zložky do priestoru, ktorý jej môže závidieť celý svet. Estetický dizajn v kombinácii s plne funkčnými materiálmi, radí centrálu DIESEL-u v talianskom Breganze na špicu rebríčka “Great Place to Work”. Vľúdne prostredie, ktoré vládne v každom kúte, dennodenne inšpiruje k inovatívnym nápadom, čo bolo hlavnou ideou projektu.


Centrála v Breganze nevznikla náhodou. Pre značku bolo dôležité vytvoriť miesto, ktoré plne korešponduje s jej osobnou identitou. Inovatívna architektúra v jednotlivých office-och je dokonalým odrazom firemnej DNA, ktorú si kreatívci značky nevedia vynachváliť.

DIESEL si svojich zamestnancov váži a venuje im osobitnú pozornosť. Všetky plánované kroky týkajúce sa návrhov interiéru, tvorcovia v plnej miere odkomunikovali s DIESEL Creative Team-om, ktorý následne vyvinul celú koncepciu priestorového dizajnu. Pýcha DIESEL-u sídli na mieste bývalej priemyselnej lokality s rozlohou 90 000 štvorcových metrov (!) Komplex pozostáva z firemných kancelárií, skladov, múzeí, škôlky, parkovísk, fitness centra so squashovými dvorcami či futbalovým ihriskom. Zoznam uzatvára showroom, kuchyňa, reštaurácia či kaviareň, ktorá je v prípade talianskych prevádzok doslova nevyhnutná.

Viac fotiek si môžete pozrieť v našom instagramovom profile


Zdroj foto: Alessandro Digaetano

Eshop denim.sk používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie