• Prihlásiť sa
  • Pomoc pri nákupe
Nakupujem prvý krát

Pred prvým nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Registráciou získaš možnosť rýchleho nákupu, budeš môcť spravovať svoje dodacie adresy a sledovať objednávky.

Prihlásiť sa
  • 0
  • vyhľadávanie zavrieť
  • Váš nákupný košík je prázdny!

02/01/2018

Diesel nie je len značka, Diesel je životný štýl so ❤ na správnom mieste a dávkou rebelstva

Talianska módna značka Diesel v spolupráci s Neziskovou organizáciou ONLY THE BRAVE FOUNDATION uzatvára rok 2017 špeciálnym charitatívnym projektom, ktorý chytá za srdce fanúšikov z celého sveta. 

Diesel nie je len značka, Diesel je životný štýl so ❤ na správnom mieste a dávkou rebelstva Diesel nie je len značka, Diesel je životný štýl so ❤ na správnom mieste a dávkou rebelstva
Milujete značku Diesel? Chcete mať originál od známych osobností? Chcete urobiť na konci roka niečo dobré? Projekt "CUSTOMIZED WITH LOVE" je určený práve pre vás! Značka požiadala množstvo známych osobností z celého sveta, medzi ktorými boli Petra Němcová, David Courtney Love, Coco Rocha a ďalší, aby personalizáciou "dotvorili" jeden nadčasový produkt značky Diesel. Originalitou každého z nich, vznikli unikátne kúsky, ktoré ste mohli vydražiť od 1. do 19. decembra. Výťažok z aukcie bude pomocou nadácie ONLY THE BRAVE FOUNDATION a nadácie ANDREA BOCELLI, použitý na rekonštrukciu školy v blízkosti mesta Amatrice v Taliansku. Toto mesto bolo epicentrom minuloročného zemetrasenia, ktoré spôsobilo mnoho obetí a obrovské škody na území. Tieto dve nadácie sa dlhodobo podieľajú na realizácii konkrétnych projektov solidarity na medzinárodnej úrovni a majú za cieľ, zaradiť obete, poškodené katastrofami, späť do bežného života.

Diesel radí: 
- pomôžme si navzájom
- podeľme sa s ľuďmi, ktorí našu pomoc potrebujú
- otvorme svoje srdcia pomocou módy

A nám neostáva nič iné ako 100%-tne súhlasiť. 

Šťastné a denimové

Eshop denim.sk používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie